O nás

Firma DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o. bola založená v roku 2004. Od tej doby rastieme. Pribúda skúseností a zručností. Máme nové technológie. Za dobu trvania sme firmu vybavili novými špičkovými technológiami (CNC 3D ohýbačkou drôtu, zváracími lismy, rovnačkou a strihačkou drôtu, lakovňou, zváraním (MIG, TIG, MAG), výstredníkovými lismy, zváraním na tupo, ohraňovacími lismy). V súčasnej dobe vyrábame široký sortiment rozličného drôteného tovaru pre české i zahraniční spoločnosti.

Ponúkame vám výrobu ohýbaných drôtených výrobkov i zložitých tvarov, včítane potrebných kooperácií ( zinkovanie, chromovanie, lakovanie, morenie, leštenie a ďalej ponúkame závitovanie, výrobu zápichov, vŕtanie, ohraňovanie a iné úpravy drôtu.) Ponúkame Vám dlhoročné skúsenosti so stovkami spokojných zákazníkov a skúsenosti na doslova miliónoch výrobkov po celom svete. Radi Vám na základe vášho dopytu obratom vypracujeme cenovú a termínovú ponuku. Sme flexibilní a cenovú ponuku sme schopní vytvoriť obratom. Vzorky vyrábame na počkanie!!!

Od 1.1. 2008 sme držitelia certifikátu ISO 9001: 2009

Od 23.6.2016 sme držitelai certifikátu ČSN ISO 3834-2:2006 - Požiadavky na akosť pri tavnom zváraní kovových materiálov - Vyššie požiadavky na kvalitu